Супниця HURAKAN HKN-FWP
-15%





У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Супниця HURAKAN HKN-FWP
Характеристики:
- Об’єм: 7 л.
- Робочі температури (температура підігріву): +35...95 °С.
- Матеріал корпусу: емальована сталь.
- Матеріал чаші: нержавіюча сталь.
- Габарити (ШхГхВ): 340х340х370 мм.
- Потужність: 0,4 кВт.
- Напруга: 220 В.
- Вага: 4,6 кг.
Магазин Гіперцентр Київ пропонує швидку доставку супниці HURAKAN HKN-FWP по Києву та області, а також відправлення по всій Україні. Доступний самовивіз і консультація спеціалістів по обладнанню для кафе та ресторанів перед покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 7 л |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Висота з кришкою | 370 мм |
- Ціна: 3 308 ₴


