Тісторозкатка для піци HURAKAN HKN-APD30
Новинка
-15%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тісторозкатка для піци HURAKAN HKN-APD30
Характеристики:
- Тип: для піци.
- Діаметр заготовки: Ø 10-30 см.
- Вага заготовки: 50-500 г.
- Матеріал валиків: харчовий полікарбонат.
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь.
- Габарити (ШхГхВ): 495х500х640 мм.
- Потужність: 0,45 кВт.
- Напруга: 220 В.
- Вага: 35 кг.
Магазин Гіперцентр Київ пропонує швидку доставку тісторозкатки для піци HURAKAN HKN-APD30 по Києву та області, а також відправлення по всій Україні. Доступний самовивіз і консультація спеціалістів по обладнанню для кафе та ресторанів перед покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Hurakan |
| Вид обладнання | Тісторозкаточна машина |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 495 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 640 мм |
| Вага | 35 кг |
- Ціна: 37 106 ₴


