Шафа холодильна HURAKAN HKN-RCS510V
Новинка
-15%



У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа холодильна HURAKAN HKN-RCS510V
Характеристики:
- Об'єм: 510 л.
- Робочі температури: +2…8 °C.
- Холодагент: R290.
- Тип охолодження: динамічний.
- Кількість полиць: 4+1 шт.
- Розмір полиці: 530х650 мм.
- Кількість штампованих направляючих: 15 шт (адаптовані під GN 2/1).
- Кліматичний клас: 5.
- Оснащення: замок, можливість перевішування дверей.
- Матеріал корпусу: фарбований метал, пластик.
- Габарити (ШхГхВ): 775х762х1882 мм.
- Потужність: 0,133 кВт.
- Напруга: 220 В.
- Вага: 88 кг.
Магазин Гіперцентр Київ пропонує швидку доставку холодильної шафи HURAKAN HKN-RCS510V по Києву та області, а також відправлення по всій Україні. Доступний самовивіз і консультація спеціалістів по холодильному обладнанню для кафе та ресторанів перед покупкою.
Шафа холодильна HURAKAN HKN-RCS510V
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 775 мм |
| Ширина | 762 мм |
| Висота | 1882 мм |
| Вага | 88 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 510 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 5 шт. |
- Ціна: 38 439 ₴


