Посудомийка APACH АК 901 котломийка
-15%


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Посудомийка APACH АК 901 котломийка
Характеристики:
- Тип: котломийна посудомийна машина.
- Панель керування: механічна.
- Цикл миття: 120 / 240 / 360 / 720 с.
- Розмір касети: 560х630 мм.
- Максимальна висота завантаження: 650 мм.
- Витрати води за 1 цикл: 3 л.
- Об’єм бойлера: 6 л.
- Вбудований дозатор для миючого і ополіскуючого засобів.
- Конструкція дверцят: фронтальна, двосекційна, що утворює стільницю для завантаження та вивантаження касет.
- Габарити (ШхГхВ): 719х782х1727 мм.
- Потужність: 10,5 кВт.
- Напруга: 380 В.
- Вага: 148 кг.
Магазин Гіперцентр Київ пропонує швидку доставку посудомийки-котломийки APACH АК 901 по Києву та області, а також відправлення по всій Україні. Доступний самовивіз та консультація фахівців з посудомийного обладнання для кафе та ресторанів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apach |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Промисловиві посудомийні машини |
| Тип посудомийної машини | Фронтальна |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна напруга | 380 В |
| В комплекте оборудования | Дозатор миючого засобу, Дозатор обполіскуючого засобу |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 719 мм |
| Ширина | 782 мм |
| Висота | 1727 мм |
| Вага | 148 кг |
- Ціна: 312 053 ₴


