Посудомийка APACH AF400 DD фронтальна з дозатором миючого засобу
-17%




У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Посудомийка APACH AF400 DD фронтальна з дозатором миючого засобу
Характеристики:
- Барна посудомийна машина.
- Тип: фронтальна посудомийна машина.
- Панель керування: механічна.
- Продуктивність: 30 / 40 касет/год.
- Цикл миття: 120 с.
- Об’єм танкера: 8 л.
- Об’єм бойлера: 2,6 л.
- Розмір касети: 385х385 мм.
- Висота завантажувального вікна: 320 мм.
- Максимальна висота завантаження: 300 мм.
- У комплекті: 2 касети, 1 контейнер-вставка для столових приборів.
- Вбудований дозатор для миючого і ополіскуючого засобів.
- Підключення до гарячої / холодної води.
- Габарити (ШхГхВ): 436х535х670 мм.
- Потужність: 3,5 кВт.
- Напруга: 220 В.
- Вага: 31 кг.
Магазин Гіперцентр Київ пропонує швидку доставку фронтальної посудомийки APACH AF400 DD по Києву та області, а також відправлення по всій Україні. Доступний самовивіз і консультація спеціалістів по обладнанню для кафе та ресторанів перед покупкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apach |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Посудомийна машина |
| Тип посудомийної машини | Фронтальна |
| Тип управління | Механічне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| В комплекте оборудования | Дозатор миючого засобу, Дозатор обполіскуючого засобу |
| Розмір касети | 385 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 535 мм |
| Ширина | 436 мм |
| Висота | 670 мм |
| Вага | 31 кг |
- Ціна: 61 400 ₴


