Посудомийка APACH AF500DIG DD фронтальна з дозатором миючого засобу, електронна панель керування
-17%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Посудомийка APACH AF500DIG DD фронтальна з дозатором миючого засобу, електронна панель керування
Характеристики:
- Тип: фронтальна посудомийна машина.
- Панель керування: електронна.
- Продуктивність: 30 / 40 касет/год.
- Цикл миття: 60 / 90 / 120 с., продовжений цикл.
- Об’єм танкера: 20 л.
- Об’єм бойлера: 6 л.
- Розмір касети: 500х500 мм.
- Висота завантажувального вікна: 365 мм.
- Максимальна висота завантаження: 325 мм.
- Діаметр тарілок: Ø 325 мм.
- У комплекті: 2 касети, 1 контейнер-вставка для столових приборів.
- Вбудований дозатор для миючого і ополіскуючого засобів.
- Підключення до гарячої / холодної води.
- Габарити (ШхГхВ): 575х605х820 мм.
- Потужність: 3,5 кВт.
- Напруга: 220 В.
- Вага: 56 кг.
Магазин Гіперцентр Київ пропонує швидку доставку фронтальної посудомийки APACH AF500DIG DD по Києву та області, а також відправлення по всій Україні. Доступний самовивіз і консультація спеціалістів по обладнанню для кафе та ресторанів перед покупкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Apach |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Посудомийна машина |
| Тип посудомийної машини | Фронтальна |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| В комплекте оборудования | Дозатор миючого засобу, Дозатор обполіскуючого засобу |
| Розмір касети | 500 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 605 мм |
| Ширина | 575 мм |
| Висота | 820 мм |
| Вага | 56 кг |
- Ціна: 107 396 ₴


