Овочерізка ROBOT COUPE CL 50 E ULTRA 380
Новинка
-17%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Овочерізка ROBOT COUPE CL 50 E ULTRA 380
Характеристики:
- Продуктивність: 150 кг/год.
- Швидкість обертання лез: 375 об/хв.
- Розмір великого завантажувального отвору: 139 см² (170х75 мм).
- Діаметр круглого (малого) завантажувального отвору: Ø 58 мм.
- Асинхронний двигун (тиха робота без вібрації).
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь (моторний блок, бункер та кришка).
- Матеріал робочих частин: нержавіюча сталь.
- Габарити (ШхГхВ): 380х305х595 мм.
- Потужність: 0,55 кВт.
- Напруга: 380 В.
- Вага: 18 кг.
Магазин Гіперцентр Київ пропонує швидку доставку овочерізки ROBOT COUPE CL 50 E ULTRA 380 по Києву та області, а також відправлення по всій Україні. Доступний самовивіз і консультація спеціалістів по обладнанню для кафе та ресторанів перед покупкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Robot Coupe |
| Країна виробник | Франція |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Овочерізки професійні |
| Максимальна продуктивність | 150 кг/год |
| Максимальна швидкість обертання | 375 об/хв |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 305 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 595 мм |
| Вага | 18 кг |
- Ціна: 96 894 ₴


