Диск для нарізки соломкою 2,5х2,5 мм ROBOT COUPE (28195W)
Новинка
-17%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск для нарізки соломкою 2,5х2,5 мм ROBOT COUPE (28195W)
Диск для нарізки моркви по-корейськи.
Характеристики:
- Сумісність: овочерізки Robot Coupe CL 50, CL 50 Ultra, CL 50 Gourmet, CL 52, CL 55, CL 60, R 502, R 752.
- Розмір соломки: 2,5х2,5 мм.
- Матеріал: нержавіюча сталь.
- Габарити (ШхГхВ): 180х180х37 мм.
- Вага: 0,7 кг.
Магазин Гіперцентр Київ пропонує швидку доставку диска для нарізки соломкою ROBOT COUPE 2,5х2,5 мм (28195W) по Києву та області, а також відправлення по всій Україні. Доступний самовивіз і консультація спеціалістів по обладнанню для кафе та ресторанів перед покупкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Robot Coupe |
| Країна виробник | Франція |
| Сфера використання | Харчова промисловість, HoReCa, Fast-food, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Диски для овочерізки |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 37 мм |
| Вага | 0.7 кг |
- Ціна: 8 416 ₴


