Міксер ручний ROBOT COUPE CMP 400 V.V.
Новинка
-17%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міксер ручний ROBOT COUPE CMP 400 V.V.
Характеристики:
- Продуктивність: 73 л.
- Швидкість обертання: 2300/9600 об/хв.
- У комплекті: штанга-ніж
- Довжина штанги-ножа: 400 мм.
- Діаметр штанги-ножа: Ø 94 мм.
- Матеріал насадок: нержавіюча сталь.
- Матеріал корпусу: ABS-пластик.
- Габарити (ШхГхВ): 94х94х763 мм.
- Потужність: 0,42 кВт.
- Напруга: 220 В.
- Вага: 4 кг.
Магазин Гіперцентр Київ пропонує швидку доставку ручного міксера ROBOT COUPE CMP 400 V.V. по Києву та області, а також відправлення по всій Україні. Доступний самовивіз і консультація спеціалістів по обладнанню для кафе та ресторанів перед покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Robot Coupe |
| Тип міксера | Ручний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Франція |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 763 мм |
| Ширина | 94 мм |
| Глибина | 94 мм |
- Ціна: 39 491 ₴


