Шафа морозильна HURAKAN HKN-GX1410BTS 1400 л
Новинка
-15%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа морозильна HURAKAN HKN-GX1410BTS 1400 л
Характеристики:
- Об'єм: 1300 л.
- Робочі температури: -18…-22 °C.
- Холодагент: R290.
- Тип охолодження: динамічний.
- Товщина ізоляції: 58 мм.
- Кількість полиць: 6 (3+3).
- Розмір полиці: 530х650 мм.
- Кількість направляючих: 12 (адаптовані під GN 2/1).
- Кліматичний клас: 4.
- Компресор: Wanbao.
- Функція автовідтаювання.
- Оснащення: замок, світлодіодне підсвічування.
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь AISI 201.
- Габарити (ШхГхВ): 1480х830х2010 мм.
- Потужність: 0,381 кВт.
- Напруга: 220 В.
- Вага: 200 кг.
Магазин Гіперцентр Київ пропонує швидку доставку морозильної шафи HURAKAN HKN-GX1410BTS 1400 л по Києву та області, а також відправлення по всій Україні. Доступний самовивіз і консультація спеціалістів по холодильному обладнанню для кафе та ресторанів перед покупкою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Вид обладнання | Морозильна шафа |
| Сфера використання | HoReCa, Торгові магазини |
| Максимальна робоча температура | -22 град. |
| Мінімальна робоча температура | -18 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1480 мм |
| Висота | 2010 мм |
| Глибина | 830 мм |
| Вага | 200 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 1300 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 6 шт. |
- Ціна: 98 875 ₴


