Шафа холодильна HURAKAN HKN-GX650TNS
Новинка
-15%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа холодильна HURAKAN HKN-GX650TNS
Характеристики:
- Об’єм: 650 л.
- Робочі температури: -2...+8 °C.
- Холодоагент: R290.
- Тип охолодження: динамічний.
- Товщина ізоляції: 58 мм.
- Кількість полиць: 3.
- Розмір полиці: 530х650 мм.
- Кількість направляючих: 6 (адаптовані під GN 2/1).
- Кліматичний клас: 4.
- Клас енергоспоживання: С.
- Оснащення: світлодіодне підсвічування, можливість перевішування дверей.
- Компресор: Wanbao.
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь AISI 201.
- Габарити (ШхГхВ): 740х830х2010 мм.
- Потужність: 0,18 кВт.
- Напруга: 220 В.
- Вага: 121 кг.
Магазин Гіперцентр Київ пропонує швидку доставку холодильної шафи HURAKAN HKN-GX650TNS по Києву та області, а також відправлення по всій Україні. Доступний самовивіз і консультація спеціалістів по холодильному обладнанню для кафе та ресторанів перед покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильна шафа |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | -2 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 830 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Висота | 2010 мм |
| Вага | 121 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 650 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість полиць | 3 шт. |
- Ціна: 52 659 ₴


