Стіл холодильний HURAKAN HKN-GN3TNS 3-дверний
Новинка
-15%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл холодильний HURAKAN HKN-GN3TNS 3-дверний
Характеристики:
- Внутрішній об’єм: 417 л .
- Робочі температури: -2…+8 °C.
- Кількість дверей: 3.
- Холодоагент: R290.
- Тип охолодження: динамічний.
- Кліматичний клас: 5.
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь AISI 201.
- Клас енергоспоживання: B.
- Компресор: Wanbao.
- Контролер: Carel.
- Габарити (ШхГхВ): 1795х700х860 мм.
- Потужність: 0,19 кВт.
- Напруга: 220 В.
- Вага: 112 кг.
Магазин Гіперцентр Київ пропонує швидку доставку тридверного холодильного стола HURAKAN HKN-GN3TNS по Києву та області, а також відправлення по всій Україні. Доступний самовивіз і консультація спеціалістів по холодильному обладнанню для кафе та ресторанів перед покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | -2 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 1795 мм |
| Висота | 860 мм |
| Вага | 112 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 417 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 3 шт. |
- Ціна: 55 660 ₴


