Принтер етикеток Zebra ZD230 USB+Ethernet термо


Бюджетний настільний 4-дюймовий принтер ZD230
Конструкція принтерів, особливо базових моделей, може відрізнятись. Для зниження витрат у бюджетних принтерах можуть використовуватися менш дорогі компоненти та обмежений набір функцій. Багато хто з них не витримує циклів підвищеного навантаження, що призводить до затримок та простоїв через ремонт. Ці принтери потребують заміни після декількох років експлуатації. Замість економії компанії стикаються зі збільшенням витрат та вимушеними труднощами. У компанії Zebra вибрано інший підхід. Оцініть самі. Настільний принтер ZD230 – це надійний пристрій та розширений набір функцій за доступною ціною. Ви залишитеся задоволені покупкою, і принтер радуватиме вас протягом усього терміну експлуатації. Подвійні стінки конструкції наголошують на стандарті якості Zebra. Крім того, принтер підтримує бездротове з'єднання для віддаленого друку через мережу. Принтери серії ZD230 розраховані на багаторічний термін служби та забезпечують високу окупність інвестицій.
Готовність до роботи
Принтер ZD230 готовий до друку практично відразу - достатньо виконати нескладну установку. Він легко замінить застарілі принтери, що використовують мову команд ZPL або EPL. Можливості підключення USB, Ethernet, Wi-Fi та Bluetooth® дають високу функціональну сумісність. У принтері ZD230 можна встановити стрічку довжиною 300 м, яку довго не потрібно змінювати. Конструкція Zebra OpenACCESS™ із верхньою кришкою полегшує заміну матеріалу. Сертифікація ENERGY STAR® дозволяє зменшити експлуатаційні витрати.
Принтер має гарантію 3 роки, а на термоголовку передбачено 1 рік — надійне рішення для щоденної роботи.
| Інтерфейс підключення | USB, Ethernet |
| Вид принтера | настільний |
| Метод друку | термо |
| Спосіб друку | монохромний (ч/б) |
| Роздільна здатність | 203 dpi |
| Ширина друку, мм | 104 |
| Ширина друку, дюйми | 4in |
| Швидкість друку | 152 мм/сек |
| Довжина друку | 991 мм |
| Пам'ять ОЗУ | 128 мб |
| Флеш пам'ять | 256 мб |
| Датчики друку | Пересувний датчик чорної мітки, обмежений діапазон від центру до лівої сторони. Нерухомий датчик зазору при зміщенні від центру |
| Характеристики витратних матеріалів | |
| Ширина матеріалу | 33,8-109,2 мм |
| Макс. довжина матеріалу | 991 мм |
| Товщина матеріалу | 0,08-0,1905 мм |
| Макс. діаметр рулону матеріалу | 127 мм |
| Внутрішній діаметр рулону матеріалу | 0,5 дюйма (12,7 мм), 1 дюйм (25,4 мм) |
| Тип матеріалу | термоеко, топ |
| Шрифти | Code 11, Code 39, Code 93, Code 128, ISBT-128, UPC-A, UPC-E, EAN-8, EAN-13, 2- або 5-значні розширення UPC та EAN, Plessey, Postnet, Standard 2-of-5, Industrial 2-of-5, Interleaved 2-of-5, Logmars, MSI, Codabar та Planet Code,Codablock, PDF417, Code 49, DataMatrix, MaxiCode, QR Code, MicroPDF, Aztec |
| Графіка | 16 встановлених растрових шрифтів ZPL II з можливістю розширення Два встановлені масштабовані шрифти ZPL П'ять встановлених розширюваних шрифтів EPL2 Вбудована підтримка шрифтів OpenType Відповідність стандарту Unicode кількома мовами для термодруку на вимогу |
| Мови програмування | EZPL |
| Програмне забезпечення | У принтері встановлено базовий набір програм Print DNA під керуванням Link-OS Basic. |
| Умови експлуатації | |
| Вологість | 5%-95% без конденсату |
| Температура експлуатації | від 4º до 41ºC |
| Температура зберігання | від -40 ° до 60 ° С |
| Виробник | Zebra |
| Модель | ZD230 |
| Гарантія | на принтер — 3 роки, на термоголовку — 1 рік |
| Комплект | кабель, блок живлення |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Габарити обладнання, см | 22,0 x 17,6 x 15,1 |
| Вага обладнання, кг | 1,1 |
Характеристики:
- Термін функціонування голови: 50 км
- Інтерфейс підключення до джерела: USB, Ethernet
- Діаметр втулки (мм): 20, 40
- Максимальна ширина друку (мм): 110
- Країна виробник: США
Магазин Гіперцентр Київ пропонує швидку доставку принтера етикеток Zebra ZD230 USB+Ethernet термо по Києву та області, а також відправлення по всій Україні. Доступні самовивіз та консультації фахівців з торгового обладнання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zebra |
| Країна виробник | США |
| Метод друку | Термодрук |
| Швидкість друку | 152 мм/с |
| Роздільна здатність друку | 203 dpi |
| Максимальна довжина друку | 991 мм |
| Тип штрих-коду | EAN, Code 39, Code 128, PDF, інший |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | USB, LAN (Ethernet) |
| Максимальна робоча температура | 41 град. |
| Мінімальна робоча температура | 4 град. |
| Максимальна вологість | 95 % |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 176 мм |
| Висота | 151 мм |
| Вага | 1.1 кг |
- Ціна: 11 437,50 ₴


