Саладета HURAKAN HKN-PZL3S 3-дверна
Новинка
-15%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Саладета HURAKAN HKN-PZL3S 3-дверна
Характеристики:
- Внутрішній об’єм: 368 л.
- Робочі температури: +2…8 °C.
- Кількість дверей: 3.
- Холодоагент: R290.
- Тип охолодження: статичний.
- Товщина ізоляції: 35 мм.
- Кліматичний клас: 4.
- Клас енергоспоживання: —.
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь AISI 201.
- Матеріал стільниці: нержавіюча сталь AISI 201.
- Габарити поверхні: —.
- Габарити (ШхГхВ): 1365x700x970 мм.
- Потужність: 0,26 кВт.
- Напруга: 220 В.
- Вага: 105 кг.
Магазин Гіперцентр Київ пропонує швидку доставку тридверної саладети HURAKAN HKN-PZL3S по Києву та області, а також відправлення по всій Україні. Доступний самовивіз і консультація спеціалістів по холодильному обладнанню для кафе та ресторанів перед покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hurakan |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | HoReCa, Торгові магазини |
| Вид обладнання | Холодильний стіл |
| Максимальна робоча температура | 8 град. |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 1365 мм |
| Висота | 970 мм |
| Вага | 105 кг |
| Внутрішні розміри | |
| Об`єм | 368 л |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість дверей обладнання | 3 шт. |
- Ціна: 53 672 ₴


