Пральна машина WHIRLPOOL AWG 914 S/D1
Новинка
-17%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пральна машина WHIRLPOOL AWG 914 S/D1
Характеристики:
- Тип: автоматична пральна машина з прямим приводом (ZEN-двигун) та високошвидкісним віджимом.
- Максимальне завантаження: 9 кг.
- Номінальне завантаження: 9 кг.
- Об’єм барабана: 62 л.
- G-фактор: 443.
- Максимальна швидкість віджимання: 1400 об/хв.
- Фіксація: не потребує кріплення до підлоги.
- Панель керування: електронна система керування.
- Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, 14 встановлених програм прання.
- Програми прання: змішані тканини, білизна, бавовна, ECO 40-60°, спорт, ковдра, освіжаюча пара, віджим+злив, полоскання+віджим, швидке прання (30 хв), 20°, вовна, делікатне, синтетика.
- Функції: затримка пуску, блокування кнопок.
- Підведення води: один вхід (холодна вода), з вбудованим електричним нагрівом.
- Тривалість циклу: в середньому до 3 годин.
- Тип двигуна: інверторний двигун з прямим приводом (ZEN).
- Матеріал барабана: нержавіюча сталь.
- Рівень шуму: до 79 дБ.
- Потужність: 1,85 кВт.
- Напруга: 220 В / 50 Гц.
- Габарити (ШхГхВ): 595х605х850 мм.
- Вага: 71 кг.
Магазин Гіперцентр Київ пропонує швидку доставку пральної машини WHIRLPOOL AWG 914 S/D1 по Києву та області, а також відправлення по всій Україні. Доступний самовивіз і консультація спеціалістів по обладнанню для пралень перед покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 9 кг |
| Тип управління | Електронне |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Прямий привід барабана | Так |
| Країна виробник | Словенія |
| Стан | Новий |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип двигуна | Інверторний з прямим приводом |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 14 |
| Рівень шуму при пранні | 79 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Глибина | 605 мм |
| Вага | 71 кг |
- Ціна: 69 857 ₴


