Бункер для зберігання льоду APACH BIN108.17-AG/ASC.B
Новинка
-15%


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бункер для зберігання льоду APACH BIN108.17-AG/ASC.B
Характеристики:
- Бункер для зберігання льоду.
- Сумісність: льодогенератори моделей AG / AGS.
- Місткість: 181 кг.
- Має 1 поліетиленовий контейнер на коліщатках зі стопором.
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь.
- Габарити (ШхГхВ): 795х1060х1284 мм.
- Вага: 64 кг.
Магазин Гіперцентр Київ пропонує швидку доставку бункера для зберігання льоду APACH BIN108.17-AG/ASC.B по Києву та області, а також відправлення по всій Україні. Доступний самовивіз і консультація спеціалістів по холодильному обладнанню для кафе та ресторанів перед покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apach |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Офіси організацій, Для бару |
| Матеріал | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1060 мм |
| Ширина | 795 мм |
| Висота | 1284 мм |
| Вага | 64 кг |
- Ціна: 173 753 ₴


