Бункер для зберігання льоду APACH BIN180-AG/AC/ASC.B
Новинка
-15%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бункер для зберігання льоду APACH BIN180-AG/AC/ASC.B
Характеристики:
- Бункер для зберігання льоду.
- Сумісність: льодогенератори моделей AG / AGS / AС / ASС.
- Місткість: 190 кг.
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь, поліетилен.
- Габарити (ШхГхВ): 942х795х1053 мм.
- Вага: 61 кг.
Магазин Гіперцентр Київ пропонує швидку доставку бункера для зберігання льоду APACH BIN180-AG/AC/ASC.B по Києву та області, а також відправлення по всій Україні. Доступний самовивіз і консультація спеціалістів по холодильному обладнанню для кафе та ресторанів перед покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apach |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Офіси організацій, Для бару |
| Матеріал | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 795 мм |
| Ширина | 942 мм |
| Висота | 1053 мм |
| Вага | 61 кг |
- Ціна: 63 546 ₴


