Льодогенератор APACH AG280B A
-15%


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Льодогенератор APACH AG280B A
Характеристики:
- Тип льоду: гранульований.
- Продуктивність: 280 кг/доба.
- Бункер докуповується окремо.
- Водоспоживання: 1 л/кг льоду.
- Тип охолодження: повітряний.
- Холодоагент: R452a.
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь.
- Габарити (ШхГхВ): 560х569х695 мм.
- Потужність: 1,05 кВт.
- Напруга: 220 В.
- Вага: 83 кг.
Магазин Гіперцентр Київ пропонує швидку доставку льодогенератора APACH AG280B A по Києву та області, а також відправлення по всій Україні. Доступний самовивіз і консультація спеціалістів по холодильному обладнанню для кафе та ресторанів перед покупкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apach |
| Країна виробник | Італія |
| Сфера використання | HoReCa, Офіси організацій, Для бару |
| Вид льоду | Гранульований |
| Максимальна продуктивність | 280 кг |
| Матеріал | Метал |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 569 мм |
| Ширина | 560 мм |
| Висота | 695 мм |
| Вага | 83 кг |
- Ціна: 218 857 ₴


