Блендер професійний GoodFood BL6000
-5%





У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійний блендер GoodFood BL6000
Потужний стаціонарний блендер ідеально підходить для приготування смузі, мусів, молочних коктейлів з льодом, подрібнення овочів, морозива, йогурту, фруктових напоїв, збивання вершків, приготування соусів та дитячого харчування.
Характеристики:
- Корпус - пластик, колір: охра з мідним перламутром.
- Колба полікарбонат, об'єм 6 літрів, кран для зливу.
- У комплекті: два ножі, заглушка колби, ключ для заміни ножів, штовхач
- Плавне регулювання швидкості 23000~26000 оборотів за хвилину.
- Імпульсний режим.
- Кількість постів: 1
- Обмотка двигуна – мідь.
- Потужність 2800 Вт.
- Напруга 220-240 В / 50 Гц.
- Захист від перепаду напруги.
- Габарити 220x260x680 мм.
- Вага: 5,7 кг.
- Пакувальні розміри: 520х330х380 мм.
- Вага в упаковці: 6,6 кг
- Гарантія: 12 місяців
Магазин Гіперцентр Київ пропонує швидку доставку професійного блендера JGoodFood BL6000 по Києву та області, а також відправлення по всій Україні. Доступні самовивіз та консультація фахівців з обладнання для кафе та ресторанів перед покупкою.
Блендер професійний GoodFood BL6000
Професійний блендер GoodFood BL6000 для закладів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodFood |
| Тип блендера | Стаціонарний |
| Споживана потужність | 2800 Вт |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Імпульсний режим | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Мідний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 680 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Глибина | 220 мм |
| Вага | 5.7 кг |
- Ціна: 7 609,50 ₴



